Verifis zrobił swoje

20:31, 08.05.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LUKSRZAKTA

Bez większych problemów nasze ekipa udowodniła swoją wyższość nad outsiderem ligowej tabeli

Po wysokiej porażce dwa tygodnie temu, piłkarze z Wyroząb zrobili to, co do nich należało i w meczu z zamykającym ligową tabelę zespołem Błękitnych zainkasowali 3 punkty. W pierwszych 45 minutach po golach Przemka Jaczewskiego wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie i mogliśmy spokojnie kontrolować grę. W drugiej połowie długo nie mogliśmy znaleźć sposobu na golkipera miejscowych, wreszcie pod koniec spotkania trafili najpierw Marcin Mieczkowski, a parę minut później Daniel Chmielewski i zwycięstwo 4:0 stało się faktem. A już 16 maja o godz.16 Verifis gościć będzie Amazonkę Wiśniew.

Błękitni Stoczek - Verifis Wyrozęby 0:4 (0:2)

Bramki: 31’, 39’ Jaczewski, 86’ Mieczkowski, 89’ Chmielewski

Skład: Kosieradzki, Repliński, Ławecki, Nowotniak, Zegadło, Chmielewski, Lemieszek (85’ Długołęcki), Replin, Jaczewski, Niewiadomski (85’ Mieczkowski), Korneć