Victoria bez szans w starciu z Jabłonianką

23:13, 08.05.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LKSOSTROWEK

Już do przerwy podopieczni Rusłana Mielniczuka wypracowali sobie trzybramkowe prowadzenie

Bez większych problemów poradziła sobie drużyna z Jabłonny Lackiej z przyjezdnymi z Kałuszyna. Festiwal strzelecki już w 5 minucie rozpoczął Piotr Krysiński trafiając po raz pierwszy do bramki gości. Gospodarze poszli za ciosem, gdyż po kwadransie prowadzenie podwyższył Igor Tymosiak. Ten sam zawodnik zaledwie parę minut później ponownie pokonał golkipera Victorii i do przerwy prowadziliśmy 3:0. W drugiej połowie padły również 3 gole, w tym dwa dla naszego zespołu, a na listę strzelców wpisał się Piotr Domański i tuż przed końcem spotkania po raz drugi Piotr Krysiński. Warto wspomnieć, że ostatnie pól godziny graliśmy z liczebną przewagą, po czerwonej kartce dla jednego z graczy gości.  Teraz przed Jabłonianką cztery dni przerwy, kiedy to 12 maja o godz. 18 rozegra wyjazdowe spotkanie z sąsiadem w tabeli, drużyną Wilgi Miastków Kościelny.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Victoria Kałuszyn 5:1 (3:0)

Bramki: 5’,89’ Krysiński, 20’,24’ Tymosiak, 73’ Domański

Skład: Wrzosek, Horowicz (67’ Zdunek), Ołtarzewski,  Rozbicki, Zawadzki,  Toczyski (70’ Mostowiec), R. Świnarski, Tymosiak (61’ Kolasiński), Przybyszewski (76’ Adamczuk), Domański (84’ Kołos), Krysiński