Planowa wygrana Podlasia

09:12, 06.06.2021 | MG/FOT.ECHODNIA.EU/RADOMSKIE

Podopieczni Adriana Żurańskiego odnieśli 11 zwycięstwo w sezonie i wciąż mają szansę na miejsce tuż za podium

W przedostatniej kolejce IV ligi mazowieckiej zespół Podlasia zrobił swoje, pokonując 3:1 w spotkaniu wyjazdowym outsidera rozgrywek rezerwy Radomiaka. Wprawdzie to gospodarze bardzo szybko otworzyli wynik meczu, ale odpowiedź naszych była błyskawiczna, i po golu Łukasza Skwarka w 6 minucie był już remis. Pół godziny później Łukasz Parzonka dał nam prowadzenie i na przerwę schodziliśmy w dobrych nastrojach. W drugiej połowie miejscowych dobił Dominik Barciak, skutecznie egzekwując rzut karny. A ostatnim akcentem tego sezonu będzie domowe spotkanie z drużyną KS Warka. Zawody odbędą się 12 czerwca o godz.17.

Radomiak II Radom – Podlasie Sokołów Podlaski 1:3 (1:2)

Bramki: 6’ Skwarek, 35’ Parzonka, 71’(k) Barciak

Podlasie: Gralik, Barciak, Rodriguez, Krupa, Yago, Mohamad, Fabisiak, Parzonka, Skwarek, Mitas, Omieciuch