Dramatyczny mecz Verifisu

20:40, 07.06.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/BTSVERIFISWYROZEBY

Pierwsze 45 minut rywalizacji nie zwiastowało niesamowitych emocji w drugiej odsłonie

W rozegranym w Hucie Mińskiej spotkaniu, podopieczni Krzysztofa Woźniaka przegrali 2:3, tracąc trzecią bramkę praktycznie w ostatniej akcji meczu. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej nastąpił prawdziwy wysyp goli. Na bramkę Przemysława Jaczewskiego szybko odpowiedzieli gospodarze, najpierw doprowadzając do wyrównania, a po kolejnych 10 minutach wychodząc na prowadzenie. Ambitnie grająca drużyna Verifisu w 90 minucie spotkania doprowadziła do remisu, a strzelcem gola ponownie był Przemek. Niestety, już w doliczonym czasie gry miejscowi po raz trzeci umieścili piłkę w naszej bramce. Była to już 7 porażka naszych piłkarzy w tym sezonie.

Tygrys II Huta Mińska - Verifis Wyrozęby 3:2 (0:0)

Bramki: 51’,90’ Jaczewski

Verifis: Ławecki, Nowotniak, Rozbicki, Karcz (72’ Długołęcki), Chmielewski,  Niewiadomski (68’ P.Replin), Jaczewski, Kosieradzki, Korneć (76’ Kisieliński), Zegadło, Wilk (79’ Mieczkowski)

(MG/FOT.FACEBOOK.COM/BTSVERIFISWYROZEBY)