Podlasie rozbite w ostatniej kolejce

18:49, 13.06.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MKSPODLASIE

W kiepskim stylu zakończyli zmagania na czwartoligowym froncie podopieczni Adriana Żurańskiego

Nie tak miało wyglądać zakończenie sezonu 2020/2021 w IV Lidze mazowieckiej dla zespołu Podlasia, które wyraźnie uległo walczącej o utrzymanie Warce 0:3. Już do przerwy przyjezdni wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie, zaś w drugiej odsłonie dołożyli kolejne trafienie. Na domiar złego za dwa „żółtka” czerwoną kartką ukarany został Mohamad i ostatnie 20 minut musieliśmy grać w osłabieniu. Ostatecznie drużyna  z Sokołowa Podlaskiego  zajęła 5 miejsce w ligowej tabeli, zaś nasi rywale tym zwycięstwem załapali się na baraże.

Podlasie Sokołów Podlaski – KS Warka 0:3 (0:2)

Podlasie: Gralik, Barciak (69’ Horowicz), Krupa, Rodriguez (64’ Komycz), Yago, Fabisiak, Skwarek (77’ Kobus), Mohamad, Buczyński (60’ Makuch), Mitas (77’ Parzonka), Omieciuch