Jabłonianie nie zwalniają tempa

23:47, 21.06.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/WATRAMROZY

W przedostatniej ligowej kolejce siedleckiej ligi okręgowej nasza drużyna odniosła swoje 16 zwycięstwo

Po ostatniej kanonadzie w meczu z Polonezem, piłkarze z Jabłonny Lackiej poszli za ciosem i pewnie pokonali silny zespół Watry 5:2. Wprawdzie to goście szybko otworzyli wynik spotkania, ale jeszcze przed przerwą za sprawą Maćka Ołtarzewskiego mieliśmy już remis. Drugie 45 minut toczyło się już pod nasze dyktando. Pomiędzy 48 a 72 minutą podopieczni Rusłana Mielniczuka aż cztery razy trafili do siatki przyjezdnych, i wynik meczu był już przesądzony. Nie zmieniła tego druga bramka dla Watry i mogliśmy cieszyć się z podtrzymania strzeleckiej skuteczności. A już 26 czerwca o godz.17 Jabłonianie rozegrają ostatnie ligowe spotkanie w sezonie, a ich przeciwnikiem będą rezerwy Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Watra Mrozy 5:2 (1:1)

Bramki: 41’ Ołtarzewski, 48’ Toczyski, 55’ Domański, 70’ Mostowiec, 72’ Zawadzki

Skład: Wrzosek, Rozbicki, Michalczuk, Zawadzki (78’ Adamczuk), Kolos (46’ Toczyski), Świnarski (72’ Oleszczuk), Ołtarzewski, Domański, Kolasiński (46’ Mostowiec),  Przybyszewski (64’ Zdunek), Krysiński