Zespół Verifisu w ciekawym zestawieniu

15:56, 29.06.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/BTSWYROZEBY

Siedlecka B-klasa zakończyła rozgrywki, czas więc na garść statystyk dotyczących drużyny Krzysztofa Woźniaka

W rozgrywkach siedleckiej B-klasy sezonu 2020/2021 drużyna Verifisu zajęła ostatecznie 4 miejsce, na co złożyło się – wliczając również dwa walkowery dla nas – 11 wygranych i 7 porażek. Ani razu nasza ekipa nie dzieliła się punktami z przeciwnikiem. Biorąc natomiast pod uwagę 16 rozegranych na boisku meczów (bez walkowerów) strzeliliśmy 59 bramek, straciliśmy ich 41, co daje średnią 3,68 strzelonych goli i 2,56 straconych. Jeżeli chodzi o spotkania domowe, to tutaj średnia strzelonych bramek przez nasz zespół wynosi 5,25, zaś straconych 2,12. W meczach wyjazdowych gole zdobyte to średnia 2,12, a stracone 3 bramki na mecz.

Na 16 rozegranych spotkań z udziałem naszej drużyny, aż w 15 z nich liczba bramek wyniosła więcej niż 2. Zespół z Wyroząb w 14 meczach strzelał przynajmniej 1 bramkę, a tylko w dwóch przypadkach nie udało się pokonać golkipera rywala. Najwyższymi zwycięstwami naszych piłkarzy były: 8:1 z Rzaktą, 9:4 z Niwą Tęczki oraz 7:2 z rezerwami Tygrysa.

Jeżeli chodzi o czas gry, w którym padały bramki dla naszego zespołu to wyglądało to następująco. W pierwszej połowie strzeliliśmy 26 bramek, zaś w drugiej 33. Biorąc natomiast pod uwagę  dokładne minuty zdobywania goli, to w poszczególnych przedziałach wygląda to nastepująco: od 1 do 15 minuty – 8 bramek, od 16 do 30 minuty – również 8 bramek, od 31 do 45 minuty – 10 bramek, od 46 do 60 minuty – 8 bramek, od 61 do 75 minuty – najwięcej, bo 14 bramek i od 76 do 90 minuty – 11 bramek.

Biorąc pod uwagę cały sezon, na listę strzelców wpisywało się 11 zawodników, a najskuteczniejszymi snajperami byli: Przemysław Replin – 9 bramek oraz Daniel Chmielewski, Maciej Gębicki i Przemysław Jaczewski – po 8 bramek. Trzech piłkarzy może pochwalić się hattrickiem: Daniel Chmielewski zdobył cztery gole w meczu z Niwą Tęczki, po trzy bramki zdobyli również Maciej Gębicki w spotkaniu z Błękitnymi Stoczek oraz Przemek Jaczewski w starciu z zespołem Rzakty.

Najszybsze trafienia w meczach ligowych zanotowali: Artur Karcz w 2 minucie z Niwą Tęczki, Przemek Replin w 3 minucie z Amazonką Wiśniew oraz znowu Przemek Replin w 6 minucie z Rzaktą. Piłkarzami, którzy trafiali w doliczonym czasie gry byli: Maciej Gębicki, Przemek Jaczewski oraz Rafał Długołęcki. Jeżeli chodzi o rezerwowych, to najczęściej na boisko w roli zmienników wchodzili: Rafał Długołęcki – 11 razy, Paweł Stelęgowski – 8 razy i Maciej Gębicki – 7 razy. Najskuteczniejszym rezerwowym był Rafał Długołęcki, który trzy razy po wejściu na murawę pokonywał golkiperów rywali.

Drużynie Verifisu sędziowie pokazali jedną czerwoną i 15 żółtych kartek. Czerwień zobaczył Dawid Gębicki w spotkaniu z rezerwami Podlasia, natomiast jeżeli chodzi o żółte kartoniki to najwięcej, po dwa zobaczyli: Piotr Rozbicki, Jakub Jaczewski i Artur Zegadło.