Osiem goli w meczu BTS Wyrozęby

19:12, 12.09.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LUKS-Rzakta

Dwie bramki Przemka Jaczewskiego nie wystarczyły naszemu zespołowi do zdobycia chociaż jednego punktu

Po zwycięstwie nad Czarnymi Węgrów w II rundzie Pucharu Polski pojawiła się wiara, że i w drugiej kolejce siedleckiej B-klasy możemy powalczyć o zdobycz punktową, mierząc się w meczu wyjazdowym z zespołem LUKS Rzakta. Już na początku spotkania mogliśmy dobrze go rozpocząć, ale niestety, Przemek Replin nie wykorzystał rzutu karnego. Do przerwy gospodarze prowadzili wprawdzie tylko 1:0, ale w drugiej połowie dołożyli kolejne 5 bramek i nawet dwa trafienia Przemysława Jaczewskiego nie mogły już odwrócić losów rywalizacji. W ten sposób podopieczni Krzysztofa Woźniaka wciąż nie mają żadnego punktu w ligowej tabeli. A już 19 września o godz.16 podejmiemy na własnym boisku spadkowicza z A-klasy, drużynę Olimpii Latowicz.

LUKS Rzakta - BTS Wyrozęby 6:2 (1:0)

Bramki: 53’,85’  Jaczewski

BTS: Wierzbicki, Nowotniak, P.Repliński, Nasiłowski (46’M.Mieczkowski), D.Gębicki (76’Stelęgowski), Replin (76’Kisieliński), Chmielewski, Lemieszek (62’Karcz), Długołęcki (46’Korneć), Jaczewski, Niewiadomski