Krzysztof Żochowski bohaterem Kosovii

19:58, 12.09.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Podopieczni Tomasza Wojtczuka zrehabilitowali się za ostatnią porażkę, nie dając najmniejszych szans gościom z Sobolewa

W rozegranym dzisiaj spotkaniu, beniaminek z Kosowa Lackiego pokonał Zryw Sobolew pewnie i wysoko 5:1. Już w pierwszych 45 minutach Kosowianie wypracowali sobie trzybramkową przewagę, a na listę strzelców wpisywali się: Łukasz Mianowicz, Krzysztof Żochowski oraz Jakub Woźniak. W drugiej połowie wprawdzie to goście pierwsi strzelili gola, ale świetnie tego dnia dysponowany Krzysiek Żochowski ustrzelił hattricka,  jeszcze dwukrotnie pokonując golkipera przyjezdnych. W ten sposób Kosovia po piątej kolejce ma już na koncie trzy ligowe zwycięstwa. Zgodnie z terminarzem nasz zespół w następnym, również domowym spotkaniu 19 września o godz.15, podejmie przedostatnią drużynę w ligowej tabeli, Kolektyw Oleśnicę. Oby nasi piłkarze poszli za ciosem i zainkasowali kolejne trzy punkty.

Kosovia Kosów Lacki – Zryw Sobolew 5:1 (3:0)

Bramki: 10’Mianowicz, 20’,74’,76’ Żochowski, 40’ Woźniak

Kosovia: Wyszomierski - Łagoda (46' Dawidowski), Kamiński (86' Maksymiak), Steć, Woźniak, Żochowski (86' Ogonowski), M.Zalewski, Burko (70' Jasiński), Ł.Zalewski (68' Ambroziak), Mianowicz, Zębrowski (90' Chadaj)