Jabłonianie nie zwalniają tempa

16:50, 04.10.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LKS-OSTROWEK

Trzeci kolejny mecz wyjazdowy i trzecia wygrana to bilans ostatnich spotkań podopiecznych Rusłana Mielniczuka

Będący na fali po dwóch ostatnich wyjazdowych wiktoriach nad Czarnymi Węgrów i rezerwami Mazovii zespół Jabłonianki nawet  nie zwolnił i tym razem odprawił z bagażem aż sześciu goli ekipę z Sobolewa. Już do przerwy prowadziliśmy 3:0. Worek z bramkami rozwiązał w 13 minucie Piotr Krysiński, a dwie kolejne bramki były udziałem Mateusza Zawadzkiego i Jacka Toczyskiego. Po przerwie wprawdzie to gospodarze strzelili pierwsi, ale nasza odpowiedź była niesamowita. Drugie swoje trafienia zanotowali Piotrek i Jacek, przedzielone w międzyczasie golem Igora Tymosiaka i okazałe zwycięstwo 6:1 stało się faktem. Po tej wygranej piłkarze z Jabłonny Lackiej zajmują obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli, ale mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z Watrą Mrozy. Na razie jednak, 9 października o godz.11 nasz zespół podejmie MKS Małkinię.

Zryw Sobolew – Jabłonianka 1:6 (0:3)

Bramki: 13’,89’  Krysiński, 21’ Zawadzki, 24’,64’ J.Toczyski, 86’ Tymosiak

Skład: Wrzosek, Zdunek, Michalczuk, Ołtarzewski, Przybyszewski, Mostowiec (61’D.Toczyski), Czerkas, Rytel (80’Kolasiński), Zawadzki, J.Toczyski (65’Tymosiak), Krysiński