Planowa wygrana BTS Wyrozęby

18:19, 09.10.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/BTSWYROZEBY

Podopieczni Krzysztofa Woźniaka nie zachwycili, ale zrobili swoje i pokonali najsłabszy zespół ligowej tabeli

Mecz BTS-u z Zorzą miał tylko jednego faworyta i ten faworyt nie zawiódł, chociaż zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Do przerwy padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Przemek Korneć. W drugich 45 minutach bardzo długo biliśmy głową w mur gości, ale już w doliczonym czasie gry Przemek Jaczewski zdobył drugiego gola, ustalając wynik spotkania na 2:0. Ważne, że nasi piłkarze zainkasowali kolejne trzy punkty i z dorobkiem 10 punktów, zajmują na razie 10 miejsce w ligowej tabeli.  W następnej, 7 kolejce drużyna z Wyroząb pauzuje, tak więc na kolejne spotkanie poczekamy dopiero do 23 października, kiedy to podejmiemy na własnym boisku Błękitnych Stoczek.

BTS Wyrozęby – Zorza Sterdyń 2:0 (1:0)

Bramki: 39’ Korneć, 90’ Jaczewski

BTS: Wierzbicki, M.Repliński), Nowotniak, P.Repliński (73’Mieczkowski), Ławecki (68’Zegadło), Korneć (78’M.Gębicki), Chmielewski, Pałka (46’Długołęcki), Lemieszek, Jaczewski, Niewiadomski