Podlasie wróciło na zwycięski tor

15:04, 10.10.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MKSPODLASIE

Aż sześć spotkań musieli czekać kibice Podlasia na przełamanie niechlubnej serii bez wygranej. Tyle też bramek Sokołowianie zaaplikowali przyjezdnym

Po ostatnich niewygranych meczach, spotkanie z jedną z najsłabszych ligowych ekip miało być dla naszej drużyny doskonałą okazją, by w końcu efektownie zaprezentować się przed własną publicznością i zainkasować trzy punkty. Oba te cele podopiecznym Adriana Żurańskiego udało się zrealizować. Dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji, zwłaszcza, że już do przerwy klasycznego hattricka ustrzelił bohater dzisiejszych zawodów, Czarek Mitas. Ten sam zawodnik w drugiej połowie dorzucił jeszcze kolejnego, czwartego gola, a na listę strzelców wpisali się też Marcin Siedlecki i rezerwowy Łukasz Skwarek. Wygrana 6:0 cieszy, ale już w najbliższą sobotę, 16 października o godz.17 rozegramy arcytrudne wyjazdowe spotkanie z jednym z kandydatów do awansu, zespołem Victorii Sulejówek

Podlasie Sokołów Podlaski – Zamłynie Radom 6:0 (3:0)

Bramki: 15’,33’,38’,58’ Mitas, 47’ Siedlecki, 69’ Skwarek

Podlasie: Bieliński (75’Jaoko), Barciak, Ardej, Fernando (61’Krupa), Fabisiak, Siedlecki (66’Skwarek), Rojas (46’Wójcik), Alistair (75’Kostrzewa), Jopek (66’Tarnowski), Mitas, Omieciuch (75’Parzonka)