Julia Machniewska wicemistrzynią Polski!

08:42, 24.10.2021 | INFO/FOT. LMPKPC SOKOŁÓW PODLASKI

Zawodniczka LMPKPC Sokołów Podlaski odniosła ogromny sukces podczas odbywających się w Ciechanowie Mistrzostw Polski Młodziczek w Podnoszeniu Ciężarów 2021.

Julia Machniewska po zaciętej walce, z poprawionymi rekordami życiowymi w podrzucie i dwuboju z końcowym wynikiem 146 kg (65+81) zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w kategorii +81 kg. Warto dodać, że był to debiut tej zawodniczki na Mistrzostwach Polski.

Drugą zawodniczką startującą w kategorii +81 była Aleksandra Zajadacz. Ola również zaliczyła bardzo udany debiut, kończąc start na IX miejscu z wynikiem 78 kg(35+43)

W kategorii do 59 kg Martyna Marciniak z wynikiem 55kg (24+31) uplasowała się na XVI miejscu, natomiast Natalia Przywózka w kategorii do 64 kg z wynikiem 48kg (23+25) zakończyła start na XII miejscu.

W klasyfikacji klubowej dziewcząt LMPKPC Sokołów Podlaski sklasyfikowany został na XIII pozycji.