Porażka Podlasia na koniec rundy jesiennej

17:04, 20.11.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MKSPODLASIE

Nie tak miało wyglądać ostatnie domowe spotkanie drużyny MKS-u w rundzie jesiennej. Wynik został ustalony w ciągu kilkunastu minut drugiej połowy

Po ostatnim cennym remisie w Garwolinie, bardzo liczyliśmy na kolejne dobre zawody w wykonaniu naszych piłkarzy i zainkasowanie przez nich kolejnej punktowej zdobyczy. Niestety, w meczu wieńczącym rundę jesienną w forBET IV lidze mazowieckiej, podopieczni Łukasza Mroczka ulegli ekipie z Raszyna 0:2. Do przerwy był bezbramkowy remis, chociaż  mieliśmy naprawdę dobrą okazję na objęcie prowadzenia, kiedy to parę minut przed końcem pierwszej połowy po strzale Marcina Siedleckiego tylko poprzeczka uratowała gości przed utrata gola. Niestety, zaledwie kwadrans po rozpoczęciu drugiej odsłony przyjezdni po stałym fragmencie gry strzelili nam pierwszą bramkę, a kiedy kilkanaście minut później Kuba Bieliński po raz drugi musiał wyjmować piłkę z siatki nasza sytuacja stała się już bardzo trudna. Sokołowianie ambitnie grali do końca, ale wynik nie uległ już zmianie i dziewiąta porażka w sezonie stała się faktem. Ostatecznie na półmetku sezonu 2021/2022 drużyna z Sokołowa Podlaskiego uplasowała się na 12 miejscu w ligowej tabeli, odnosząc pięć zwycięstw, trzy razy remisując i ponosząc dziewięć porażek. Wkrótce przedstawimy ciekawe statystyki dotyczące gry naszego zespołu w tej rundzie.

Podlasie Sokołów Podlaski  - KS Raszyn 0:2 (0:0)

Podlasie: Bieliński, Ardej, Skwarek (71’Krupa), Horowicz, Parzonka (51’Piotrowski), Komycz (71’Wyrozębski), Fabisiak, Alistair (64’Buczyński), Mitas (60’Jopek), Siedlecki (81’Zając), Omieciuch