Zamknij
REKLAMA

Kacper Blonsky pokonał „Fit Loversa”

10:07, 23.11.2021 | INFO: STREFAMMA.PL/FOT. FAME MMA
Skomentuj
REKLAMA

Podczas gali FAME MMA 12 naprzeciwko siebie stanęli pochodzący z Sokołowa Podlaskiego Kacper "Blonsky" Błoński i debiutant Mateusz “FIT Lovers” Janusz.

Blonsky zadebiutował na gali FAME 9, kiedy to pokonał Marcina Dubiela po jednogłośnej decyzji sędziów. Jego kolejna walka trwała już znacznie krócej. Ponownie do klatki wszedł na FAME 9 i tym razem zmierzył się z Sylwestrem Wardęgą, który nie będzie miło wspominał swojej przygody ze sportami walki. Youtuber został poddany przez Błońskiego już w pierwszej rundzie, wcześniej przyjmując kilka mocnych ciosów.

W sobotę kolejnym rywalem niepokonanego freak fighter był Mateusz „Fit Lovers”, który dopiero debiutował w klatce. Zawodnik jednak przez całe życie jest związany ze sportem, a na media treningu zaprezentował się bardzo dobrze, jak na kogoś, kto dopiero rozpoczął treningi MMA.
Tak relacjonuje walkę portal strefamma.pl:
Runda 1: Walkę rozpoczął Kacper ale Mateusz trafił świetną serię. Blonsky zdobył obalenie, ale „Fit Lovers” przetoczył rywala. Po kilku sekundach walka wróciła do stójki. Panowie wchodzili w niezwykle mocne wymiany. Mateusz był w stójce niezwykle chaotyczne i szukał kilku możliwości do zadania niekonwencjonalnych ciosów. Kacper pięknie rzucił swojego przeciwnika i szybko zdobył pozycję boczną. Mateusz Janusz znów przetoczył rywala. Podczas wstania poczęstował on Kacpra świetnym podbródkowym.

Runda 2: Mateusz świetnie rozpoczął walkę celnymi sierpami. „Blonsky” trafił świetnymi sierpami. Podczas klinczu „Fit Lovers” znów zdobył obalenie, z którego Kacper szybko wstał i haczeniem obalił rywala. Mateusz przetoczył rywala po chwili w parterze walka wróciła do stójki, skąd Janusz obalił rywala. Jednak szybko powrócono stójki skąd tym razem „Blonsky” zdobył obalenie, którego Mateusz szybko wstał. W końcówce rundy obaj poszli na świetną wymianę.

Runda 3: Tym razem akcję rozpoczął „Blonsky” od celnego ciosu i następnie zaczął dociskać rywala do klatki szukając obalenia, które po kilkunastu sekundach udało mu się zdobyć. W parterze Kacper starał się kontrolować to starcie, co mu się udało. Do końca rundy już nic się nie zmieniło.

Kacper Błoński wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

(INFO: STREFAMMA.PL/FOT. FAME MMA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JackJack

3 1

Jestem rocznik 1980 lata 90 - 00 to był czas normalny.... Teraz nie do końca... 22:23, 23.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WieWie

0 0

Więcej pie.... na tym fejsbooku. Jak Ty nabierasz się na wszystko co Ci w TV podadzą. Mylisz nawet że PiS rządzi 19:12, 25.11.2021


REKLAMA
0%