Zamknij
REKLAMA

W Sterdyni śpiewali o zdrowiu...

22:45, 21.05.2022 | MATERIAŁY GOKiS STERDYŃ
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek, 19 maja, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbył się VIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Organizatorami wydarzenia byli GOKiS w Sterdyni, Gminna Biblioteka Publiczna w Sterdyni, Gmina Sterdyń oraz Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Sokołowie Podlaskim.

Na scenie w kategorii przedszkola zaprezentowały się dzieci z Gminnego Przedszkola w Sterdyni, Gminnego Przedszkola w Łazowie, Gminnego Przedszkola w Sabniach, Niepublicznego Przedszkola w Czekanowie, Samorządowego Przedszkola w Jabłonnie Lackiej oraz Niepublicznego Przedszkola Akademii Puchatka z Sokołowa Podlaskiego. W kategorii Szkoła Podstawowa klasy I-III wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Róży Król w Nowej Wsi, Szkoły Podstawowej im. H. Mniszek w Sabniach, Szkoły podstawowej w Łazowie. W kategorii Szkoła Podstawowa klasy IV-VI wystąpiła młodzież z zespołu Oświatowego im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim oraz Szkoły Podstawowej im. H. Mniszek w Sabniach. W kategorii Klasa VII-VIII wystąpiły trzy podmioty wokalne z Zespołu Oświatowego im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu, Szkoły Podstawowej im H. Mniszek w Sabniach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ks. Gen. S. Brzóski w Sokołowie Podlaskim. Prezentacje sceniczne oceniało jury w składzie: Alicja Ostromecka - aktorka, muzyk Piotr Jankowski, zastępca wójta Gminy Sterdyń Tomasz Rostkowski oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sokołowie Podlaskim Agnieszka Milik i Mariola Witkowska.

Po burzliwych obradach jury wytypowało zwycięzców każdej kategorii wiekowej. W kategorii – przedszkola wygrała reprezentacja Gminnego Przedszkola w Łazowie, w kategorii klasa I-III: Maria Chomać i Jakub Wycech ze Szkoły Podstawowej im. Róży Król z Nowej Wsi. W III kategorii wiekowej – szkoła podstawowa klasy IV-VI jury przyznało I miejsce dla wykonawców piosenki „Biegaj, trenuj” z Zespołu Oświatowego im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu natomiast w ostatniej kategorii wiekowej Klasa VII-VIII i miejsce dla Szkoły Podstawowej im H. Mniszek w Sabniach za piosenkę „ Fit-dzień”.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, wszyscy uczestnicy – dyplomy oraz nagrody ufundowane przez sponsorów; Gminę Sterdyń, PHU Górmax Sławomir Góral i Wspólnicy Sp.J. oraz firmę OWOLOVO.

(MATERIAŁY GOKiS STERDYŃ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%