Zamknij
REKLAMA

Szukali młodych talentów

09:23, 17.06.2022 | INFO/FOT. SP W GROCHOWIE
Skomentuj
REKLAMA

W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Grochowie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Rady nie od parady”.

Konkurs skierowany był do uczniów z klas I-III i przystąpili do niego wszyscy uczniowie. Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania twórczością Małgorzaty Strzałkowskiej, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz recytatorskich uzdolnień dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji i wyszukiwanie młodych talentów.
Uczniowie odpowiedzialnie przygotowali się do konkursu i z wielkim zapałem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Każdy uczestnik recytował wybrany przez siebie wiersz. Wszyscy nagradzani byli brawami publiczności.
Komisja konkursowa wnikliwie wysłuchała młodych recytatorów, wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia.
Zwycięzcami konkursu zostali: Karol Kisieliński i Łukasz Wieczorek z kl. I, Mateusz Sowa i Krzysztof Wiśniewski z kl. II oraz Artur Paradowski z kl. III.
Wyróżnienia otrzymali: Olga Karpińska z kl. I, Mateusz Byczyński, Alicja Ufnal, Wiktoria Stpiczyńska z kl. II oraz Zofia Jankowska z kl. III.
Zwycięzcy i uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki, które wręczyła dzieciom dyrektor Joanna Telak. Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

(INFO/FOT. SP W GROCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%