Zamknij

Swoim występem podbili serca sokołowskiej publiczności

13:53, 20.12.2018 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się świąt,  17 grudnia w Sokołowskim Ośrodku Kultury grupa teatralna Sposób na teatr zaprezentowała spektakl pt. "Kolor duszy". 

To opowiedziana językiem współczesnych nastolatków historia dorastającej dziewczyny, która zmaga się z typowymi dla młodego pokolenia problemami. Bohaterce towarzyszy anioł, który pomaga wybrać jej właściwą drogę. Historia ta łączy w sobie dwie płaszczyzny czasowe. Święta rodzina umiejscowiona we współczesnym świecie, to próba zwrócenia uwagi na fakt, że oprócz pięknej choinki, wspaniałych prezentów, zakupów ważne jest też to, w jaki sposób przygotujemy się na przyjście Zbawiciela i czy aby na pewno znajdzie się miejsce dla Niego w naszych sercach.
Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności, a niejedna osoba nie kryła wzruszenia. Widowisko było niezwykłym przeżyciem dla nauczycieli, rodziców, aktorów, jak również  zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: wicestarosty Ryszarda Domańskiego, przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sokołowie Podlaskim, uczniów Zespołu Oświatowego im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie i Zespołu Oświatowego w Grochowie. 
Po zakończonym spektaklu głos zabrała wicedyrektor Renata Romańczuk, która podziękowała młodzieży za występ oraz złożyła wszystkim serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 
Przedstawienie przygotowali: p. Agnieszka Pachołowska, p. Renata Chomiuk, Karolina Wojtczuk, Gabriela Gołownicka, Kamil Woźniak, Artur Wycech, Paulina Dmowska, Kamil Wasik, Paulina Chróścicka, Aleksandra Zalewska, Adrian Marciniak, Michał Kiełczykowski, Daniel Gosek, Kinga Stokowska, Piotr Sobolewski, Błażej Moczydłowski, Jan Abramczuk oraz gościnnie Magda Zawadzka (uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim).
Sposób na teatr chciałby serdecznie podziękować za wsparcie oraz pomoc w realizacji spektaklu Pani Dyrektor Małgorzacie Baranowskiej, Pani Wicedyrektor Beacie Pękale, Pani Wicedyrektor Renacie Romańczuk oraz Panu Dyrektorowi Marcinowi Celińskiemu wraz z pracownikami Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

(INFO/FOT. ZS NR 1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (10)

Powiat.Powiat.

49 12

I tu już można stwierdzić. że to są już ,,ZAWODOWCY,, Pomyślności w dalszej pracy. 16:00, 22.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoannaJoanna

69 13

Gratulacje, jestem pod wrażeniem! Najlepsza grupa teatralna w powiecie! Tak trzymajcie!!!!! 18:27, 22.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwaEwa

48 3

Wspaniały występ, pełen profesjonalizm. Brawo!!! 12:34, 23.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kkkk

17 24

Normalny teatr, tradycyjny, a nie dziwactwa w obcisłych leginsach innej grupy z powiatu. 18:25, 23.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PretekstyPreteksty

27 10

Cenimy twórczość pani Agnieszki i grupy Sposób na teatr, prosimy, aby nie tworzyć wrażenia wzajemnej wrogości i niezdrowej rywalizacji. Wręcz w ostatnim projekcie teatralnym "Vita ars est" wystąpiło razem z nami dwóch uczniów z zespołu Sposób na teatr i to była bardzo udana współpraca. W obu grupach pracuje młodzież z pasją, bardzo zaangażowana w działalność artystyczną i na pewno nie jest ich celem inicjowanie konfliktów z innymi zespołami. Chcemy przemawiać językiem teatru, wybraliśmy różne formuły, a powstała dzięki temu różnorodność pozwala Państwu wybrać realizacje zgodnie z osobistymi upodobaniami. Gratulujemy zatem młodym aktorom wspaniałego spektaklu "Kolory duszy" i życzymy kolejnych doskonałych przedstawień :) Powodzenia! 11:04, 27.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

21 9

Jako jedna z osób, która należy do jednej z grup teatralnych działających w jednej ze szkół chce tylko powiedzieć, że działamy w danych grupach robiąc to z pasji- robimy to, co na prawdę kochamy robić, angażujemy się w prace, oddajemy całe swe serucho, pragniemy ukazać rzeczywistość w inny sposób. Uważam, za niestosowne ocenianie naszych grup- każda jest wyjątkowa, każda robi to co kocha, każda działa, aby pokazać całej społeczności coś wyjątkowego, coś o czym zapominamy w otaczającym nas świecie- ważnych wartościach. NAM NIE ZALEŻY NA KONKUROWANIU, BO ROBIMY TO CO KOCHAMY Nie ważne, w której z grup działamy, ważne jest jedynie to, że każdy z członków grupy Preteksty i Sposób na teatr- robi to z miłości!

Warto podkreślić, że teatr rządzi się swoimi prawami:)
Każda rzecz, kolor, emocja wpływa na odbiór spektaklu- a formuła ukazania "treści" zależy jedynie od jego wykonawców... 16:57, 27.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PretekstPretekst

36 16

Pewna pani jest mistrzynią w sztuce hipokryzji.Co innego mówi co innego pisze.Szkoda słów!!!!!!!! 15:02, 29.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirkaMirka

9 0

Było na co popatrzeć.Gratulacje. 12:56, 01.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PaulaPaula

7 0

Dobrze się spisaliście. Brawo. 00:34, 02.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone