Zamknij

„Mam talent 2019” w szkole w Grochowie

22:18, 04.04.2019 | INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE
REKLAMA
Skomentuj

27 marca w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Grochowie został zorganizowany II Szkolny Przegląd „Mam talent 2019” adresowany do uczniów z klas I- VI.

Celem konkursu było promowanie młodych talentów, umożliwianie prezentacji swoich pasji, rozwijanie zainteresowań i kreatywności oraz promocja alternatywnych form spędzania wolnego czasu. W konkursie uczestnicy występowali indywidualnie i zespołowo. Prezentowali swoje talenty w różnych kategoriach. Największym zainteresowaniem cieszył się taniec i rysunek. Nie zabrakło też rękodzieła, talentów wokalnych i sportowych. Była też gra na instrumencie i opowiadanie.
W czasie przeglądu umiejętności wokalne zaprezentowali: Wiktoria Ostrowska z kl. II i Paweł Kondraciuk z kl. I. Piękne rysunki  i szkice wykonali: Gabriela Lachowska i Aldona Górska z kl. I, Julia Wiśniewska i Maja Samotyjek  z kl. II, a Julia Górska z kl. III zaprezentowała kwiaty z bibuły. Mikołaj Ufnal z kl. II zagrał na keyboardzie, a Paula Kisielińska przeniosła nas na inne kontynenty opowiadając o podróżniczce Neli i jej książkach.
W przeglądzie wystąpiły dwa zespoły taneczne - "Taneczne dziewczyny" z kl. IV w składzie: Agnieszka Kondraciuk, Gabriela Kalinowska, Maja Pietrzyk, Katarzyna Kosieradzka, Zofia Popowska i Julia Bieniak oraz zespół "Misiaczki" z kl. V w składzie: Sylwia Kosowska, Maria Jankowska, Oliwia Dębska, Natalia Skwierczyńska, Natalia Suchożebska i Wiktoria Lachowska. Były też tancerki, które zaprezentowały się w tańcach indywidualnych: Michalina Krasna i Wiktoria Smolak z kl. IV. Ksawery Strąk, Kuba Kurek i Patryk Kalinowski, uczniowie kl. I pokazali nam swoje umiejętności sportowe.
Na podstawie ustalonej punktacji jury wyłoniło zwycięzców. I miejsce zajęła Michalina Krasna, II miejsce -Wiktoria Smolak, Paula Kisielińska i Mikołaj Ufnal, a trzecie zespoły: "Taneczne dziewczyny" i "Misiaczki" oraz Aldona Górska. Głównym sponsorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokołowie Podlaskim.

 

(INFO/FOT. ZO W GROCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Obserwator...Obserwator...

0 0

I na pewno coś z tego ,, narybku ,, wyrośnie. Powodzenia !!! 11:16, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone