Zamknij
REKLAMA

Jej książki są drogowskazem dla kobiet z problemami życiowymi

17:24, 13.05.2019 | INFO/FOT. MBP
Skomentuj
REKLAMA

9 maja Biblioteka Miejska gościła Krystynę Koftę - pisarkę, malarkę, publicystkę, autorkę książek m.in. „”Wizjer”, „Wióry”, „Złodziejka pamięci”, „Fausta”, „Lewa, wspomnienie prawej”, „W szczelinach czasu. Intymnie o Peerelu”.

Autorka, oprócz pisania książek, tworzy także scenariusze filmowe oraz dramaty. Od wielu lat bierze aktywny udział w akcjach profilaktyki raka piersi. Współpracuje z fundacjami i organizacjami, czynnie wspiera akcje Amazonek.
W czwartkowy wieczór w Bibliotece miała miejsce prapremiera książki Krystyny Kofty „Gdyby zamilkły kobiety #Nigdy#, wydanej przez Wydawnictwo MUZA. Książka opowiada o problemach damsko-męskiej komunikacji, o wielkiej roli kobiet, które pracują nad porozumieniem z mężczyzną, dążą do utrzymania związku. Rozmowę w formie wywiadu prowadziła z pisarką Bożena Mrozowska-Gozdołek. Autorka zainteresowała publiczność opowieściami nie tylko na temat swojej twórczości, ale również działalności na rzecz kobiet chorych, pokrzywdzonych, doświadczających przemocy. Książki Krystyny Kofty są drogowskazem dla kobiet dotkniętych problemami życiowymi.
Na zakończenie spotkania publiczność miała możliwość zakupu książek pisarki oraz osobiście z nią porozmawiać podczas wypisywania dedykacji.

(INFO/FOT. MBP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Pamiętam...Pamiętam...

1 1

Pamiętam Panią Koftę gdzieś z przed 20 lat. Był program w TVP-1 [ nie pamiętam tytułu ] jak p. Kofta mówiła o rolnictwie, a mianowicie, że jak rolnikowi nie opłaca się hodowla świń to niech przeżuci się na krowy - mleko. ONA myślała, że to można tak szybko zmienić jak ,, rękawiczki,, Pewnie i w JEJ książkach jest taka wyobraznia. 17:05, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NormandNormand

0 0

I don't even know the way I stopped up here, however I
assumed this put up was once good. I do not understand who you are but definitely you're going to a well-known blogger in the event you are not already.
Cheers! dildok3; <a href="https://xvj3gsdfghhfies.link/tags/dildok3/">xvj3gsdfghhfies.link</a>, 16:43, 17.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%