Zamknij

Zapisy do Innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach na rok 2019/2020

23:45, 12.08.2019 | ZESPÓŁ SZKOŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ/PROMOCJA
REKLAMA

W ofercie Innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach k. Sokołowa Podlaskiego znajdują się zajęcia muzyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu nauki gry na: gitarze elektrycznej, akordeonie, instrumentach klawiszowych, gitarze basowej, gitarze klasycznej, gitarze akustycznej, ukulele, perkusji, saksofonie, fortepianie, kontrabasie - w oparciu o NOWE metody edukacji artystycznej.

Wszystkie zajęcia odbywają są INDYWIDUALNIE. Szkoła w ramach zajęć organizuje prawdziwe KONCERTY m.in. z muzyką jazzową oraz nagrywa TELEDYSKI.

INNOWACYJNOŚĆ to nie tylko część nazwy tego wyjątkowego miejsca, to określenie, w którym zawierają się najważniejsze zasady działania, którymi się kierujemy. NIE MA TU MIEJSCA na stres i egzaminy. NIE MA TEŻ limitu wieku, dobrze czują się tu Młodsi i Starsi. WIEK NIE GRA ROLI, NAWET JEŚLI STARTUJESZ OD ZERA.

Założyliśmy INNOWACYJNĄ SZKOŁĘ MUZYKI ROZRYWKOWEJ, bo czuliśmy, że brakuje miejsca, gdzie można po prostu nauczyć się grać i śpiewać, bez ograniczeń wiekowych i egzaminów. U NAS NIE MA TEORII, JEST PRAKTYKA I RADOŚĆ Z MUZYKOWANIA, A MOŻE ZA CHWILĘ - WIELKA SCENA?

Czy to działa? TAK!
Uczniowie naszej szkoły to m.in.
- laureaci Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu KFPP OPOLE 2019
- laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Jesteśmy Wolni, Ogólnopolskiego Festiwalu O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenka do Niepodległości
oraz uczestnicy wielu innych muzycznych występów, do których doszliśmy wspólnie poprzez wspaniałą zabawę, w oparciu o zupełnie nowe metody edukacji artystycznej.
Mocno wierzymy, że ludzie z pasją to ludzie sukcesu. Razem szybciej i łatwiej będziemy mogli dokonać rzeczy niezwykłych. Warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę i nigdy nie przestawać iść do przodu, szczególnie jeśli droga wiedzie pod górę lub pod wiatr! Z nami jest przyjemniej.
Wierzymy, że zawsze znajdą się ludzie, którzy chcą iść z nami!

więcej na www.rozrywkowaszkola.pl

 

(ZESPÓŁ SZKOŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ/PROMOCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA