Zamknij

Skorzystają ze wsparcia w ramach projektu "Kultura w sieci"

22:32, 25.05.2020 | MATERIAŁ PROMOCYJNY
REKLAMA

Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielanach Jarosławach znalazła się wśród beneficjentów projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury - ,,Kultura w sieci''.

Program spotkał się z największym zainteresowaniem w historii programów dotacyjnych NCK. Do konkursu Zgłoszono prawie 6000 podmiotów działających w sferze kultury i sztuki z całej Polski. Po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej wyłoniono 1 182 zwycięskich projektów.
Szkoła rozwija się z dnia na dzień, co widać i słychać coraz szerzej.
W ramach projektu powstanie wiele kolejnych, nowoczesnych inicjatyw muzycznych.
Zajęcia bedą prowadzić m.in.: nauczyciele Innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach Jarosławach, o których więcej mogą Państwo przeczytać na stronie www.rozrywkowaszkola.pl
Wśród nich zajęcia m.in.: z Panem Dominikiem Grzybem, założycielem innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej, Natalią Wilk - wykładowcą wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie, czy Patrycją Serafin - logopedą i trenerem wokalnym gwiazd.
W związku z tym Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej serdecznie zaprasza do przesłuchań do nagrodzonego projektu: Jazz Jest The Best.
W projekcie wezmą uczniowie naszej szkoły, choć nie tylko. Aby być bliżej naszej Innowacyjnej Rodziny do udziału szkoła zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież z terenu woj. mazowieckiego, które kochają muzykę. Aby zgłosić swój udział w przesłuchaniach wystarczy napisać wiadomość z numerem kontaktowym rodzica lub prawnego opiekuna na Facebooka Innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach Jarosławach: https://www.facebook.com/rozrywkowaszkola/
Indywidualne zajęcia z zakresu gry na instrumentach, indywidualne lekcje wokalu, kursy realizacji dźwięku i inne wydarzenia w ramach projektu prowadzone będą BEZPŁATNIE przez 6 miesięcy.

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA