Zamknij
REKLAMA

Voci Cantati znów zachwyca - tym razem w musicalowym repertuarze

09:39, 11.09.2020 | PAWEŁ KRYSZCZUK
Skomentuj
REKLAMA

Grudniowa premiera koncertu Voci Cantati „Ach, ten Broadway!” odniosła wielki sukces, bilety wyprzedały się w mgnieniu oka, natomiast marcowy koncert, z powodu koronawirusa, został przełożony. Po wielu miesiącach, stało się – deski SOK zamieniły się w wielką scenę teatru muzycznego!

9 września, przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych, odbyły się dwa wspaniałe koncerty Voci Cantati, w trakcie których rozbrzmiały największe przeboje musicalowe, w brawurowym wykonaniu sokołowskiego zespołu. Po raz kolejny publiczność była zachwycona, a brawom nie było końca!
Koncert premierowy, który odbył się 8 grudnia od pierwszego utworu podbił serca publiczności! Śpiew, taniec, światła, muzyka, gra aktorska… wszystko, co składa się na musical rozbrzmiało tego wieczoru w SOK. Szeroki repertuar został zespolony w snującą się muzyczną podróż przez najpiękniejsze tytuły wielkich dzieł, m.in. „West Side Story”, „Grease”, „Metro” czy „Chicago”. Nieprzewidywalność, zmiany wątków emocjonalnych, zawodowo śpiewane utwory, kolorowe stroje zdziałały cuda – widownia była w ciągłej kontrreakcji z artystami.
Jak na wielki projekt przystało, zaangażowanych w spektakl były dziesiątki osób. Voci Cantati, oprócz wokalu, zaprezentowało swoje umiejętności taneczne, doskonaląc się pod okiem choreografa Kamila Brewczuka. Do udziału w koncercie zaproszono także dwie grupy taneczne Black Code Dance Studio – i ich choreografa Justynę Orzechowską oraz Jocker Dance Center z choreografem Kamilem Brewczukiem. Artystom akompaniowała formacja Trochę Jazzu, którą kieruje Piotr Jankowski. Za scenariusz i reżyserię koncertu, a także przygotowanie wokalne odpowiadała Bożena Kaczmarek, kierownik i dyrygent Voci Cantati.
Czekamy na kolejne muzyczne projekty Voci Cantati!

(PAWEŁ KRYSZCZUK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz