Zamknij

Konkurs fotograficzny "Zima w gminie Sabnie" rozstrzygnięty

08:50, 06.03.2021 | INFO: UG SABNIE/FOT. BARTOSZ RATYŃSKI
Skomentuj
REKLAMA

Z inicjatywy wójta gminy Sabnie Ireneusza Piotra Wyszyńskiego ogłoszony został konkurs fotograficzny "Zima w Gminie Sabnie" Nagrodzone prace trafią do kalendarza na 2022 r.

W konkursie pod hasłem „Zima w Gminie Sabnie” mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: I – dzieci i młodzieży do lat 16 i II – osoby od 17 do101 lat. Najmłodszym uczestnik konkursu był Bartosz Sobieski (lat 6), natomiast najstarszym Zdzisław Dołęga (lat 79).- Celem konkursu była nie tylko promocja gminy Sabnie, ale też zamieszczenie zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych, w mediach społecznościowych oraz w kalendarzu Gminy na rok 2022. W planach jest ogłoszenie kolejnych konkursów ilustrujących pory roku w gminie Sabnie – podkreśla wójt.
Do organizatorów wpłynęło 85 prac, 31 w I kategorii, a 54 w II kategorii. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie jednego zdjęcia wraz z nazwą miejscowości, w której zostało zrobione, dlatego osoby, które przesłały więcej zdjęć zostały zdyskwalifikowane. Każda osoba biorąca udział w konkursie zostanie nagrodzona.
Jury w składzie: przewodniczący - wójte Ireneusz Piotr Wyszyński, członkowie: Klaudia Hardej – pracownik UG Sabnie, Marzena Smolis – p.o. kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Sabniach i Barbara Tekieli – dziennikarka i koordynator Klubu Seniora „Cetynianki i Jaćwingowie” wybrało najlepsze propozycje:
I KATEGORIA (dzieci i młodzież do lat 16)
I miejsce – Błażej Chmiel, Kolonia Kurowice (9 lat)
II miejsce – Julia Strzała, Niewiadoma (13 lat)
III miejsce – Julia Osipiak, Grodzisk (13 lat)
Wyróżnieni zostali:
Arkadiusz Łukijańczuk, Tchórznica Szlachecka (7 lat)
Mariusz Bieliński, Tchórznica (16 lat)

II KATEGORIA (od 17 lat do 101)
I miejsce – Sylwia Mulawka, Grodzisk
II miejsce – Ewa Kalisiak, Niewiadoma
III miejsce – Marta Szóstak, Kurowice
Wyróżnienie: Krystyna Oksięciuk, Hołowienki

Wszystkie wyróżnione prace można obejrzeć tu:
Konkurs fotograficzny „Zima w gminie Sabnie”

(INFO: UG SABNIE/FOT. BARTOSZ RATYŃSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FotografFotograf

2 1

Szkoda że Wójtom Wożniakowi i Pasikowi nie wypalił pomysł z farmą wiatraków. Ale zdjęcia by wychodziły 18:16, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Fotografdo Fotograf

0 0

Wiatraki im nie wypaliły ale boję się że mogą znowu coś wymyślić. "Kreatywność" tych panów jest powszechnie znana. 21:35, 07.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%