Zamknij
REKLAMA

Roztańczony Sokołów. SOK zaprasza mieszkańców do udziału w teledysku!

10:29, 21.04.2021 | SOK
Skomentuj
REKLAMA

- Kochamy taniec i chcemy pokazać, że kochają go również mieszkańcy Sokołowa i okolic – tak swoją akcję promuje Sokołowski Ośrodek Kultury.

Zaprasza mieszkańców do nagrania swoich tanecznych występów i przesłania.- Nagrajcie krótki filmik z tańcem - gdziekolwiek jesteście: w domu, na podwórku, w parku, w lesie... wszędzie tam gdzie można zatańczyć. Styl? Tak naprawdę to wszystkie chwyty dozwolone: tańce, wygibasy, pląsy, podskoki itp. Twórcza inwencja, humor i dystans do siebie mile widziane! Zachęcamy nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorosłych i seniorów. Czekamy na prezentacje solowe, w parach, a także w gronie rodzinnym. Z zebranych nagrań zmontujemy taneczny teledysk pt. "Roztańczony Sokołów", który opublikujemy podczas Międzynarodowego Dnia Tańca, czyli 29 kwietnia – zaprasza SOK.
Filmiki z dołączoną pisemną zgodą na publikację wizerunku należy przesyłać mailowo na adres: zgloszenia@sokolowskakultura.pl bądź bezpośrednio poprzez Messengera do Sokołowskiego Ośrodka Kultury, do 26 kwietnia (poniedziałek) włącznie.

(SOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%