Zamknij

Uczniowie z powiatu sokołowskiego nagrodzeni w konkursach diecezjalnych

09:31, 12.05.2021 | OPR. BGG/GRAFIKA ? WIKTORIA LACHOWSKA, ZO W GROCHOWIE
Skomentuj
REKLAMA

Kuria Diecezjalna w Drohiczynie podsumowała konkursy organizowane dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków szkół specjalnych. W większości kategorii wśród laureatów znaleźli się uczniowie placówek z naszego powiatu.

PRZEDSZKOLAKI

Rywalizowały w konkursie plastycznym „Święta Rodzina”. Wśród laureatów znaleźli się:

Kategoria dzieci 3-letnie:
I MIEJSCE : Helena Kowalska, Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka Sokołów Podlaski, op. Anna Przesmycka-Krysiak;
II MIEJSCE: Dawid Małko, Przedszkole w Grochowie oddział Zamiejscowy w Czerwonce, Monika Grabowska-Sobolewska.

Kategoria dzieci 5-letnie:
WYRÓŻNIENIA
Adam Chodowiec, Miejskie Przedszkole Nr. 4 „Leśna Kraina” Sokołów Podlaski, op. Magdalena Chomać;
Karina Izdebska Miejskie Przedszkole Nr 2 Sokołów Podlaski, op. Małgorzata Czapska

Kategoria dzieci 6-letnie
WYRÓŻNIENIA
Lena Gałecka, Miejskie Przedszkole Nr. 4 „Leśna Kraina” Sokołów Podlaski, op. Magdalena Chomać, 2
Zosia Goliszewska, Miejskie Przedszkole Nr 3, Sokołów Podlaski, op. Grażyna Jarosz
Aleksandra Godlewska, Miejskie Przedszkole Nr 5 im. Kubusia Puchatka, Sokołów Podlaski, op. Anna Przesmycka-Krysiak

Kategoria praca z rodziną:
I MIEJSCE Franciszek Myszka, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Puchatka”, Sokołów Podlaski, op. Jolanta Celińska ;
WYRÓŻNIENIE
Jan Kosieradzki, Przedszkole w Grochowie, oddział Zamiejscowy w Czerwonce, op. Monika Grabowska-Sobolewska ;
Zuzanna Rusinek, Miejskie Przedszkole Nr 2, Sokołów Podlaski, op. Jolanta Celińska
Emilia Malinowska, Miejskie Przedszkole Nr 2, Sokołów Podlaski, op. Anna Marciniak.

SZKOŁY PODSTAWOWE

brały udział w Diecezjalnym Konkursie Religijnym “Moje spotkanie z Jezusem podczas niedzielnej Mszy świętej”.
Na konkurs wpłynęły prace:
- w kategorii I - 93 (praca plastyczna klas I-III),
- kategorii II a – 45 (praca plastyczna klas IV-VI – plakat),
- kategorii II b - 27 (praca literacka klas IV – VI – zaproszenie),
- kategorii III a – 18 (praca plastyczna klas VII – VIII – plakat),
- kategorii III b - 13 (praca literacka klas VII – VIII – opis przeżyć),

KATEGORIA I
I MIEJSCE
Alicja Więzak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim, op. Bożena Zdzieborska,
Magdalena Kołodziejczuk, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Anna Chmiel,
II MIEJSCE Krzysztof Witkowski, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Sokołowie Podlaskim, op. s. Bożena Gałecka,
III MIEJSCE Rita Rulska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim, op. Bożena Zdzieborska,
WYRÓŻNIENIA
Oliwia Pogorzelska, Zespół Oświatowy w Nowej Wsi Szkoła Podstawowa im. Róży Marii Król, op. Anna Kańkowska-Rogala

KATEGORIA II-A
II MIEJSCE
Zuzanna Połosa, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim, op. Bożena Zdzieborska,
Róża Kuć, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Anna Chmiel
III MIEJSCE Paweł Pawluczak, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Anna Chmiel;
WYRÓŻNIENIE: Anita Banasiuk, Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej, op. Urszula Wałachowska.

KATEGORIA II-B
II MIEJSCE
Mateusz Zakrzewski, Szkoła Podstawowa im. Anieli Krzywoń w Sterdyni, op. ks. Michał Kisiel
Kacper Sobieski, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Anna Chmiel
III MIEJSCE Kinga Skibniewska, Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie, op. Marzena Skibniewska

KATEGORIA III-A
I MIEJSCE Gabriela Kozłowska, Szkoła Podstawowa im. Anieli Krzywoń w Sterdyni, op. ks. Michał Kisiel
II MIEJSCE Wiktoria Lachowska, Zespół Oświatowy w Grochowie, op. Magdalena Trendziuk
III MIEJSCE Anna Pacelt, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Niecieczy, op. Marzena Skibniewska;

KATEGORIA III-B
I MIJESCE Mikołaj Lachowski, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Grochowie, op. Magdalena Trendziuk
II MIEJSCE
Patryk Komosa, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Anna Chmiel
Julia Kosieradzka, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Grochowie, op. Magdalena Trendziuk
III MIEJSCE
Aleksander Cieciora, Publiczna Szkoła Podstawowa w Repkach, op. Teresa Jaszczuk
Natalia Trzcińska, Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Mniszek w Sabniach, op. Magdalena Raźniak

SZKOŁY SPECJALNE

Rywalizowały w Diecezjalnym Konkursie dla uczniów szkół specjalnych „Święta Rodzina wzorem dla mojej rodziny”.
KATEGORIA I
III MIEJSCE Natalia Ratyńska- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim

KATEGORIA II
I MIEJSCE Katarzyna Świeca- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
II MIEJSCE Kuba Majchrzyk- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
WYRÓŻNIENIA
Jakub Krasnodębski- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
Mateusz Sulikowski- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim

KATEGORIA IV
III MIEJSCE 3. Anna Dąbrowska- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
WYRÓŻNIENIE Kinga Pióro- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim

KATEGORIA V
I MIEJSCE
Gabriela Anulewicz- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
Dominika Mróz- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
II MIEJSCE Grzegorz Boruta- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim.

NAGRODA SPECJALNA STAROSTY POWIATU SOKOŁOWSKIEGO ELŻBIETY SADOWSKIEJ
Łukasz Żak- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim

NAGRODA SPECJALNA SENATORA RP WALDEMARA KRASKI
Karolina Gałecka- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
Damian Bielawski- Zespół Szkół Specjalnych im. J. P. II w Sokołowie Podlaskim
Jakub Czapski- Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach.

W związku z sytuacją epidemiczną, nagrody dla laureatów oraz wszystkich uczestników wraz z pamiątkowymi dyplomami zostaną dostarczone do placówek.

(OPR. BGG/GRAFIKA ? WIKTORIA LACHOWSKA, ZO W GROCHOWIE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%