Zamknij
REKLAMA

Sokołowianka w jury festiwalu filmowego w Gdyni

08:57, 21.09.2021 | OPR. BGG/FOT. FB KINO SOKÓŁ
Skomentuj
REKLAMA

Katarzyna Hardej z Sokołowskiego Ośrodka Kultury znalazła się w jury 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który 20 września rozpoczął się w Gdyni.

Festiwal potrwa do soboty. W konkursie głównym o Złote Lwy walczy 16 filmów, w tym: "Bo we mnie jest seks" Katarzyny Klimkiewicz, "Ciotka Hitlera" Michała Rogalskiego, "Hiacynt" Piotra Domalewskiego, "Inni ludzie" Aleksandry Terpińskiej (debiut), "Lokatorka" Michała Otłowskiego, "Moje wspaniałe życie" Łukasza Grzegorzka. Będą też: "Mosquito State", który wyreżyserował Filip Jan Rymsza, "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" Mateusza Rakowicza (debiut), "Powrót do Legolandu" Konrada Aksinowicza, "Prime Time" Jakuba Piątka (debiut) oraz "Przejście" Doroty Lamparskiej. W Konkursie Głównym gdyńskiego festiwalu znalazły się także "Sonata" Bartosza Blaschke (debiut); "Śmierć Zygielbojma" Ryszarda Brylskiego, "Wszystkie nasze strachy", który wyreżyserowali Łukasz Ronduda i Łukasz Gutt, "Zupa nic" Kingi Dębskiej oraz "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego.
Katarzyna Hardej, która w Sokołowskim Ośrodku Kultury m.in. odpowiada za działalnośc Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Zbyszek”, ponownie zasiliła skład Jury Polskiej Federacji DKF. Obowiązkiem jurora jest obejrzenie i ocenienie 16 filmów Konkursu Głównego. W programie festiwalu jest również Konkurs Filmów Mikrobudżetowych, Krótkometrażowych, a także takie sekcje jak Polonica, Czysta Klasyka czy Filmy z Gdyni.

(OPR. BGG/FOT. FB KINO SOKÓŁ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CiociaCiocia

0 0

Kasiu gratulacje 11:37, 09.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%