Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki wystawiły jasełka

09:36, 31.12.2021 | SYLWIA KOSIERADZKA
Skomentuj
REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały nasze przedszkolaki z Czerwonki.

W czwartek, 23 grudnia, zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności, przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od pani dyrektor Joanny Telak.
Miłą niespodzianką i nagrodą za trud włożony w przygotowanie jasełek, dla wszystkich dzieci w przedszkolu były życzenia świąteczne i noworoczne skierowane przez panią dyrektor do dzieci i pracowników przedszkola. Każde dziecko otrzymało słodki upominek. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat. Świąteczna atmosfera, świąteczny nastrój i tym razem towarzyszyły również rodzicom dzieci, którzy po części artystycznej wzięli udział we wspólnym dzieleniu się opłatkiem i poczęstunku świątecznym. Był to moment podsumowujący ten wyjątkowy, pełen wielu wrażeń i nowych doświadczeń dzień. Dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.

(SYLWIA KOSIERADZKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%