Zamknij

12:41, 06.01.2020

Jasełka szkolne przygotowane przez uczniów skłoniły do refleksji i przypomniały o tym, jak ważne jest dla nas kultywowanie tej tradycji. Uczniowie wcielili się w role Maryi i Józefa, pasterzy, diabłów, aniołów, nauczyciela, policjanta, lekarza, wójta oraz uczniów. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich zebranych świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy zbliżające się święta. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, pani dyrektor Joanna Telak złożyła zgromadzonym świąteczne życzenia i wręczyła każdemu dziecku kartkę z życzeniami i symbolicznym opłatkiem dla ich rodzin.

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz