Zamknij

15:09, 06.01.2020

W poniedziałek, 6 stycznia, po raz czwarty ulicami Sokołowa Podlaskiego przeszedł Orszak Trzech Króli. Rozpoczął się mszą świętą w sokołowskiej konkatedrze, następnie uczestnicy przeszli ulicami: Kilińskiego, Magistracką, Sadową i Wolności pod Sokołowski Ośrodek Kultury. Tam wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej, wspólnie zaśpiewano kolędy, a życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Bogusław Karakula. W największe miejskie jasełka zaangażowały się w tym roku bardzo aktywnie szkoły.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz