Zamknij

10:51, 08.01.2020

Regionalny Ośrodek Kultury w Rozbitym Kamieniu tętni życiem. Odbywa się tam większość wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Gminę Bielany. Od czasu oddania do użytku obiektu trudno jest zliczyć, jak wiele różnego typu przedsięwzięć zostało tam zrealizowanych. Gmina Bielany szczyci się tą inwestycją, która przyciąga mieszkańców nie tylko z gminy Bielany, ale również wielu gości z całego regionu.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz