Zamknij
11:21, 12.01.2021

W Szkole Podstawowej w Nowej Wsi od wielu lat w czasie ferii organizowane jest zimowisko. Tak było i w tym roku mimo pandemii koronawirusa. Zajęcia odbyły się w ścisłym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi MEN.
W pierwszym tygodniu ferii można było skorzystać z atrakcji przygotowanych przez szkołę, a sfinansowanych ze środków Urzędu Gminy w Sokołowie Podlaskim. Opiekę zapewnili nauczyciele szkoły w ramach wolontariatu. Uczniowie z klas I-IV wzięli udział w zabawach sportowych oraz integracyjnych, rozwijających koordynację ruchową oraz spostrzegawczość. Wykonywali maski na bal karnawałowy, bawili się w teatr oraz wykonywali upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ponadto uczestnicy budowali konstrukcje z klocków Lego. Nie zabrakło oczywiście gier planszowych. Był to czas radosnej zabawy i wypoczynku. Każdego dnia na uczniów czekał ciepły posiłek.
Organizatorzy serdecznie dziękują władzom gminy Sokołów Podlaski, na czele z wójtem Januszem Kur za możliwość zorganizowania ferii zimowych.

ANNA KAŃKOWSKA-ROGALA

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA