Zamknij
REKLAMA
09:37, 31.05.2021

26 maja obchodziliśmy Dzień Mamy. Niecały miesiąc później - 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu rodzicom za wszystko, co dla nas robią. Dzień Mamy i Taty to wspólne Święto Rodziców!
Dla przedszkolaków występ z okazji Dnia Mamy i Taty jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu przedszkola. Temu wydarzeniu towarzyszy wiele emocji. Dzieci wyrecytowały piękne wiersze i zaśpiewały piosenki płynące prosto z serca, starszaki przygotowały również krótkie przedstawienie pt. „Kwiatki dla Mamy i Taty". Dzień Mamy i Taty to okazja, by podziękować za miłość, wychowanie, pomoc, wsparcie, cierpliwość i troskę.
To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA