Zamknij
REKLAMA
17:17, 21.12.2021

Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu …. zjeść.
W większości domów przed świętami piecze się pierniki, a potem wspólnie dekoruje. Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu rodziców uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Grochowie mieli możliwość wspólnego spędzenia czasu podczas zdobienia pierników.
Każdy uczeń mógł udekorować kilkanaście pierników o różnych kształtach. Ręcznie ozdobione miały swój niepowtarzalny urok i nawet jeśli wzory nie były perfekcyjne, to i tak nie miało to znaczenia. Każdy piernik wykonany przez uczniów klasy I był niepowtarzalny. Podczas pracy dzieci śpiewały kolędy i rozmawiały o świątecznych tradycjach.
Uczniowie byli bardzo zaangażowani, zajęcia sprawiły wszystkim dużo radości i dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom pierwszaków za miłą niespodziankę.
ANNA WYSZOMIRSKA

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA