Zamknij
REKLAMA
09:15, 09.05.2022

4 maja w Szkole Podstawowej w Grochowie obchodzono Dzień Patriotyczny. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny poświęcony majowym wydarzeniom z roku 1791.  Zaprosili też wszystkich do wspólnego śpiewania polskich pieśni patriotycznych podczas patriotycznego karaoke.
Szkolne uroczystości uświetnili swoją obecnością senator RP Maria Koc - absolwentka szkoły Janusz Kur - wójt Gminy Sokołów Podlaski, Ewa Waszkiewicz - zastępca wójta, Wiesław Żelazowski - radny gminny, Piotr Żaboklicki - sołtys wsi Grochów oraz przedstawiciele Rady Rodziców - Aneta Wiśniewska i Monika Kondraciuk.
Dzięki pani senator, która przekazała szkole reprint Konstytucji 3 Maja, uczniowie mogli zobaczyć, jak wyglądał ten ważny dokument. Następnym punktem programu była gra terenowa „Spotkania z przeszłością”, w czasie której uczestnicy rozwiązywali zadania związane z historią naszego kraju. Dla każdego z nas ten wspólnie spędzony czas był czasem refleksji i dumy z tego, że jesteśmy Polakami.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA