Zamknij

19:50, 07.02.2020

Nie chodzi o interwencję, a o przypomnienie zasad bezpiecznego wypoczynku. W województwie mazowieckim rozpoczynają się ferie zimowe. Zanim uczniowie rozpoczęli czas wolny, dyrekcja szkoły w Grochowie zaprosiła sierżant Dominikę Ślepowrońską, dzielnicowego gminy Sokołów Podlaski aspiranta Pawła Kobylińskiego oraz młodszego brygadiera Grzegorza Kuca.
Mundurowi przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku, aby był to czas relaksu, bez niebezpiecznych, zagrażających życiu i zdrowiu sytuacji. Zwrócili również uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz właściwym zachowaniu w domu. Natomiast zasady obowiązujące podczas zabaw na świeżym powietrzu omówił pan Grzegorz. Strażak opowiedział również o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą czad i ogień. Zwrócił uwagę na niebezpieczne zachowania osób pozostających w domach, na odpowiednie zabezpieczenie mieszkania i konieczność zachowania drożności przewodów wentylacyjnych. Przedstawił też sposoby unikania zagrożeń, jakie niesie ze sobą czad.
SYLWIA KOSIERADZKA

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz