Zamknij

09:58, 17.02.2020

„Tu jest moje miejsce” - pod takim hasłem w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Grochowie spotkali się: harcerze, zuchy oraz przyjaciele 87. Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Promienie” na biwaku podczas ferii zimowych.
Biwak był przedsięwzięciem związanym z „kampanią bohater”. Nasza drużyna zdobywa imię Władysława Rawicza, który jest związany z historią Grochowa.
Uczestnicy przenieśli się do czasów powstania styczniowego i działalności Władysława Rawicza. Zgłębiając historię uczyli się patriotyzmu i jak w dzisiejszych czasach można kochać Ojczyznę. Poznając postać Rawicza przekonali się, że można nieść bezinteresowną pomoc ludziom potrzebującym.
Aktywnie spędzając czas zdobywali sprawności harcerskie i nabywali umiejętności potrzebne w życiu codziennym.
W ostatni wspólny wieczór podczas kominka odbyło się podsumowanie i nagrodzenie zadań naszych biwakowiczów, oczywiście nie zabrakło harcerskim przyśpiewek, zabaw i pląsów. Biwak przygotowały: Iwona Roeding, Barbara Żaboklicka i Sylwia Kosieradzka.

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz