Zamknij
REKLAMA
11:37, 22.04.2021

Dzień Ziemi to święto obchodzone na całym świecie 22 kwietnia, od 1970 roku. Jego celem jest zwrócenie uwagi na ochronę środowiska, w tym promowanie zachowań proekologicznych. Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło ,,Przywróć naszą Ziemię”
Nasza planeta od lat wysyła nam ostrzegawcze sygnały, których dłużej nie możemy ignorować. Ustanowiony 50 lat temu Dzień Ziemi przypomina o tym, że mamy tylko jedną planetę i każdy z nas musi troszczyć się o nią codziennie.
W tym roku podobnie jak i w ubiegłym, z powodu pandemii Światowy Dzień Ziemi obchodzimy w wyjątkowych okolicznościach. Nie można było wspólnie zorganizować szkolnej uroczystości. Mimo tych trudności, uczniowie Zespołu Oświatowego w Grochowie w ramach zdanej nauki chętnie włączyli się w obchody Światowego Dnia Ziemi.
Chcąc wesprzeć idee ochrony środowiska wykonali plakaty ekologiczne, które promują ochronę naszej planety. Gratulujemy wszystkim za zaangażowanie i postawę proekologiczną.
Dzień Ziemi to świetna okazja by zrobić coś dobrego dla środowiska.
Plakaty uczniów z Grochowa można obejrzeć w poniższej galerii.
ANNA DOMAŃSKA

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@zyciesokolowa.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA