Zamknij

czwartek, 06.12, godz. 17.00

Kino Sokół w SOK

Bilety: 11 zł

6 grudnia  Kino Sokół odwiedzi wyjątkowy gość - Mikołaj, który spędzi czas z najmłodszymi kinomanami. Tego dnia nie obędzie się bez zabaw, konkursów i pamiątkowych fotografii z Mikołajem.
Na dużym ekranie dzieci obejrzą film pt. "Dziadek do orzechów i cztery królestwa", zupełnie nową, disney'owską wersję popularnej historii. Wspólnie z bohaterami przeżyją fantastyczną przygodę w magicznym świecie.
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W domu rodziny Clary stoi przybrane drzewko. Bohaterką filmu jest Clara, dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć szkatułkę podarowaną jej przez ojca chrzestnego, która należała do jej niedawno zmarłej matki. Po złotej nici trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza, Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matka Ginger, władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.
W rolach głównych hollywodzka śmietanka - m.in. Keira Knightley, Helen Mirren i Morgan Freeman.
"Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to nowa familijna superprodukcja Disneya, aktorska wersja słynnej baśni, która jest interpretacją Dziadka do orzechów – zarówno baletu Czajkowskiego, jak i opowiadania E.T.A. Hoffmanna.
Bilety dostępne w kasie Kina "Sokół" oraz on-line.