Zamknij

środa, 20.02, godz. 18.00

Sokołowski Ośrodek Kultury

Bilety: 20 zł

Na życzenie publiczności zespoły Voci Cantati i Trochę Jazzu ponownie zapraszają na koncert pt. "Róbmy swoje, czyli Wojciech Młynarski znany i mniej znany"!

Bawią, uczą, skłaniają do refleksji i zderzają z często smutną prawdą. Wojciech Młynarski pozostawił po sobie ponad trzy tysiące tekstów, które często śpiewali – i do dziś śpiewają – dosłownie wszyscy liczący się polscy piosenkarze i aktorzy. 9 grudnia 2018 r. na deskach Sokołowskiego Ośrodka Kultury sokołowska publiczność mogła powrócić do tych uniwersalnych tekstów dzięki grupie wokalnej Voci Cantati przy akompaniamencie  Trochę Jazzu. Podczas premierowego koncertu, „Róbmy swoje, czyli Wojciech Młynarski znany i mniej znany”, usłyszeliśmy piosenki do tekstów i tłumaczeń Mistrza Słowa, m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Ballada o Dzikim Zachodzie”, „Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę”, „Nie ma jak u mamy”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

To, po Agnieszce Osieckiej i Kabarecie Starszych Panów, trzeci projekt Voci Cantati i Trochę Jazzu upamiętniający wielkich polskich twórców muzyki rozrywkowej.

Reżyseria: Damian Suchożebrski
Przygotowanie zespołu instrumentalnego: Piotr Jankowski
Kierownictwo artystyczne: Bożena Kaczmarek
 

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone