Zamknij

niedziela, 08.12, godz. 18.00

Sokołowski Ośrodek Kultury

Bilety: 30 zł

Musical od zawsze zachwyca widzów, szczególnie wystawiany na deskach sceny. Voci Cantati zaprasza na premierę kolejnego projektu pt. "Ach ten Broadway!". Tym razem będą to najpiękniejsze utwory musicalowe w broadway'owym stylu.
Piosenki pochodzą m.in. z „West Side Story”, „Chicago”, „Grease”, „Nędzników” oraz wielu innych wielkich produkcji.  Będzie kolorowo, tajemniczo, bajecznie i zaskakująco!
Akompaniament: Trochę Jazzu pod kierownictwem Piotra Jankowskiego
Przygotowanie taneczne oraz choreografia: Kamil Brewczuk
Gościnnie wystąpi Black Code Dance Studio
-
Zespół Voci Cantati działa od 2012 roku w Sokołowskim Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bożeny Kaczmarek. Wspólna pasja śpiewania łączy w nim pokolenia zaczynając od młodzieży licealnej aż do dorosłych. Tradycją stały się wystawiane co roku przez Voci duże tematyczne projekty muzyczne i spektakle. W swoim dorobku zespół ma takie projekty jak: "Moniuszko Znany – Nieznany" (opracowania klasyczne i współczesne), "Miłość złe humory ma", czyli koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, "Kto tam, czy to pan?" z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, "Jak za dawnych lat", czyli piosenki retro oraz "Róbmy swoje, czyli Młynarski znany i mniej znany". Teraz przyszedł czas na musical.

Sponsorem koncertu jest Stalfa.