Zamknij

Sokołów po raz kolejny zagrał z WOŚP. Nowe rekordy zbiórki.

20:10, 16.01.2019 | INFO PRASOWE
REKLAMA
Skomentuj

Za nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, firma Sokołów S.A. aktywnie włączyła się w jego organizację, wspierając sztaby m.in. w Sokołowie Podlaskim, Jarosławiu i Kole. We wszystkich tych miejscowościach zebrano rekordowe kwoty. Prezes Zarządu Sokołów S.A. – Bogusław Miszczuk – wylicytował złote serduszko WOŚP. Sokołowa nie mogło również zabraknąć podczas koncertu finałowego pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

W tej wyjątkowej akcji co roku łączą się miliony osób, we wspólnym dziele niesienia pomocy. Hasło tegorocznego finału brzmiało „Pomaganie jest dziecinnie proste”, a celem zbiórki był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Firma Sokołów S.A. od lat aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy – nie mogło być inaczej podczas tegorocznego finału.

Sokołów Podlaski – 133 000 złotych i złote serduszko
Ponad 133 000 złotych – to nowy rekord zbiórki w Sokołowie Podlaskim, który padł w tym roku. Firma Sokołów była tu głównym sponsorem sztabu. Oprócz corocznej kwesty, na wszystkich wspierających WOŚP czekały dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już Sokołów wsparł popularny bieg ulicami miasta „Policz się z cukrzycą”, który odbył się w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci oraz młodzieży i dorosłych. Pięciu zwycięzców w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe gadżety. Firma Sokołów zapewniła również zaplecze gastronomiczne, przekazując produkty na przygotowanie posiłku dla wszystkich uczestników. Jak co roku, finałowi towarzyszyła akcja oddawania krwi, w której wzięło udział 57 osób. 
Wyjątkowa była tegoroczna licytacja w Sokołowie Podlaskim. Jednym z wystawionych przedmiotów było złote serduszko WOŚP. Spośród 100 złotych serduszek, większość jest licytowana w sztabie głównym WOŚP drogą telefoniczną, kilka na antenie stacji telewizyjnych i radiowych oraz tylko kilka w sztabach. Złote serduszko wystawione w sztabie sokołowskim, po zaciętej rywalizacji wylicytował Prezes Zarządu Sokołów S.A. – Bogusław Miszczuk, za rekordową kwotę 20 000 złotych. - Gratuluję całemu sztabowi i wszystkim zaangażowanym wolontariuszom – powiedział po licytacji Bogusław Miszczuk. - Grajcie dalej, a ja zapewniam, że będziemy Was wspierać w przyszłym roku.

Koło, Jarosław, Osie – rekordy zbiórki, charytatywny bieg i morsowanie
Firma Sokołów zaangażowała się również w finał WOŚP w innych miastach, w których są oddziały firmy. W Kole ulicznym kwestom towarzyszyła plenerowa impreza i licytacja gadżetów. Po raz 1. odbył się tu bieg „Policz się z cukrzycą”, w którym wzięło udział ponad 200 osób. Firma Sokołów przekazała produkty, które zostały wykorzystane podczas grilla i ogniska. Tu także padł rekord podczas zbiórki – niemal 110 000 złotych.
Sokołów objął patronatem lokalny sztab w Jarosławiu. Firma przekazała produkty, z których przygotowano posiłki dla wolontariuszy. Sokołów wsparł uczestników charytatywnego morsowania, zapewniając im pamiątkowe ręczniki i polary. Niemal 123 000 zł – to nowy rekord finałowej zbiórki, ustanowiony w tym roku w Jarosławiu. 
Głównym sponsorem finału w Osiach była Grupa Gzella (przejęta w ubiegłym roku przez Grupę Sokołów), która również dostarczyła produkty na posiłki dla wolontariuszy.
Sokołów był także obecny w namiocie głównym WOŚP, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Uczestnikom serwowane były przekąski mięsne i dania przygotowane na bazie sokołowskich produktów.

(INFO PRASOWE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (7)

BystryBystry

17 0

Największy paradoks :
Stronie Facebookowa "I co z tym Sokołowem"mówi bardzo dużo o miłości szacunku, tolerancji,równouprawnieniu a jednocześnie sama jest największym hejterem . 06:53, 17.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OkoOko

9 0

Na tej stronie dzień bez hejtu to dzień stracony. 07:00, 17.01.2019


AdamAdam

16 0

Tą stroną powinna już dawno zająć się policja. Wyzwiska, hejt i agresja w kierunku Kościoła Katolickiego i PiS od wielu miesięcy przekracza granice!!! Te teksty w większości wypisują jakieś trolle ale wiadomo kto to prowadzi - słynna lekarka hejterka z mężem. Jeśli mamy skutecznie walczyć z nienawiścią w sieci to od tego "i co z tym sokołowem" trzeba zacząć!!! 08:53, 17.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Rob 1234Rob 1234

1 0

W zupełności się z Tobą zgadzam drogi Adamie, i tu aż mi ciśnie się komentarz na temat tej pani "lekarz" - "Na nic się zdadzą i doktoraty, kiedy człowiek chamowaty". Ta pani jest tak przesiąknięta jadem, że chyba było by trudno oddzielić jad od dobrej krwi, o ile ta pani ma jeszcze w sobie "dobrą krew" . 12:38, 19.01.2019


BarbaraBarbara

12 0

Zgadzam się.Tą stroną powinna zająć się policja. Ta strona zionie nienawiścią i pogardą do innych. 11:27, 17.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rolnik.rolnik.

2 1

Grupa ,,SOKOŁÓW,, taka choina tylko hodowców trzody dosłownie obdziera ze skóry. 13:28, 17.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

z PiS-u.z PiS-u.

5 0

Sokołów ma się dobrze , ale jak ktoś nie umie z honorem przegrać wyborów to tak się zachowuje. 15:50, 17.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone