Zamknij

Sukces ucznia I Liceum na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

21:40, 09.04.2019 | MARIOLA DUBOWSKA, I LO
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie klasy medycznej z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim - Antonina Adamyan-Lis i Piotr Kacprzyk reprezentowali szkołę na etapie mazowieckim XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Piotr Kacprzyk znalazł się w ścisłym finale przedstawicieli Mazowsza i podejmie wyzwania konkursowe na etapie ogólnopolskim. W sobotę, 6 kwietnia 2019 r., w Radomiu odbył się bowiem etap okręgowy Olimpiady. Organizatorem jest Liga Ochrony Przyrody. Po wielogodzinnych zmaganiach zostali wyłonieni zwycięzcy, a tym samym reprezentanci Mazowsza do etapu ogólnopolskiego.
Zadania obejmowały część pisemną, po której dwunastu uczestników z najwyższymi wynikami przystąpiło do części ustnej. Po trzygodzinnych zmaganiach Piotr Kacprzyk zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego. Zajął III miejsce. Będzie zatem reprezentował Mazowsze w finale.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na ostatnim już etapie olimpiady!

(MARIOLA DUBOWSKA, I LO)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Do Starosty -- PILNEDo Starosty -- PILNE

1 0

I już taki uczeń powinien dostać stypendium. To by mobilizowało do dalszej pracy i poprawy ,,już ,, dobrych wyników. Ale mimo wszystko ,, wielkie gratulacje dla obu uczestników konkursu ,, 17:15, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone