Zamknij
REKLAMA

Pasażerka prosto z audi trafiła za kratki

08:57, 07.06.2022 | KOM. DAMIAN WROCZYŃSKI/KPP WYSZKÓW
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z wyszkowskiej drogówki zatrzymali kierującego audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że podróżująca obok pasażerka, 28-letnia sokołowianka, jest poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Tym sposobem kierowca został ukarany mandatem, a kobieta przesiadła się do policyjnego radiowozu i trafiła do policyjnego aresztu.

W  weekend podczas ręcznego pomiaru prędkości w Ochudnie, policjanci zatrzymali osobowe audi do kontroli drogowej. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości. Kierowcą okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach danych pasażerów, okazało się, że 28-latka siedząca na fotelu pasażera jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.
Kobieta została zatrzymana. Tym sposobem mieszkanka Sokołowa Podlaskiego z audi przesiadła się do radiowozu, którym przewieziono ją do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, gdzie trafiła do policyjnej celi.
28-latka po wykonaniu niezbędnych czynności została doprowadzona do zakładu karnego, w którym spędzi najbliżej miesiące i nie uniknie odpowiedzialności karnej.

(KOM. DAMIAN WROCZYŃSKI/KPP WYSZKÓW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

LutnikLutnik

3 2

Po prostu ktoś dał cynk 11:01, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PodatnikPodatnik

4 0

Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego powinien być obóz pracy, a tak ma wakacje za nasze, a dług dalej rośnie. Paranoja. 13:58, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do - Lutnik.do - Lutnik.

3 1

Przecież jasno napisane , że kierowca przekroczył prędkość !!! A pasażerka wiedziała ,, co ma za uszami ,, i pewnie nerwówka JĄ wzieła , a bystry ,, Glina ,, skapował , że coś z NIĄ nie halo i bzyk babę na ,, bęben ,, i popłyneła. 15:32, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ - Podatnik.@ - Podatnik.

4 0

Pełna zgoda. Trzeba zbudować kilka pralni w Polsce dla takich. Bla ,, chłopów ,, betoniarnie , niech robią kostkę , krawężniki , przepusty itp , a nie darmo - żarcie , spanie i opranie.
16:45, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%