Zamknij
REKLAMA

Miał 103 dni do odsiadki, próbował uciec przed policją fiatem ducato

17:27, 20.07.2022 | SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA/FOT. ARCHIWUM
Skomentuj
REKLAMA

47-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego chciał uniknąć spotkania z sokołowskimi policjantami, gdyż na swoim koncie miał 103 dni do odbycia kary pozbawienia wolności, do tego nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz nie uniknie odpowiedzialności również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

We wtorek, 19 lipca, po południu podczas patrolu gminy Sterdyń policjanci z miejscowego posterunku Policji zauważyli fiata ducato, którego postanowili zatrzymać do kontroli. Wydali sygnał kierującemu do zatrzymania się, lecz ten bagatelizując polecenie funkcjonariuszy podjął ucieczkę. Policjanci rozpoczęli pościg za fiatem. Auto zostało zatrzymane.

Za kierownicą pojazdu siedział 47-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego, który jak okazało się był osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo w systemach policyjnych widniała adnotacja, iż nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz nie uniknie odpowiedzialności również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

(SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA/FOT. ARCHIWUM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%