Zamknij
REKLAMA

Gmina Ceranów. Uderzył brata siekierą w tył głowy.

12.16, 25.08.2022 BGG Aktualizacja: 12.35, 25.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

18 sierpnia dyżurny sokołowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Ceranów awanturuje się pijany mężczyzna, który ma przy sobie niebezpieczne narzędzie.

Wysłani na miejsce policjanci zastali 38-letniego mężczyznę z ranami tłuczonymi głowy. Pokrzywdzony opowiedział funkcjonariuszom, że podczas wykonywania prac w gospodarstwie został zaatakowany przez brata i uderzony siekierą w tył głowy. Ranny mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Pozostał na obserwacji.

- Obecny na miejscu 42-letni sprawca został zatrzymany, usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz gróźb karalnych. W toku postępowania wyszło na jaw, że już wcześniej groził pozbawieniem życia również innym członkom rodziny – informuje st. sierż. Aleksandra Głuchowska z sokołowskiej policji. - 20 sierpnia postanowieniem Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

42-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa. To przestępstwo za które grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności aż do dożywocia.

(BGG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

dziwak dziwak

1 13

olaboga siekierą w łeb jednak ma twardy łeb będzie żył do śmierci 16:16, 25.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%