Zamknij
REKLAMA

Gdy policjanci dotarli do zaginionej, leżała wyziębiona na ziemi

19:06, 13.09.2021 | ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. ARCHIWUM POLICJA.PL
Skomentuj
REKLAMA

W piątek, 10 września, rano dyżurny sokołowskiej policji został powiadomiony o zaginięciu 61-letniej mieszkanki gminy Sokołów Podlaski. Natychmiast ruszyły poszukiwania.

Zaginięcie zgłosił pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Poinformował, że chodzi o osobę schorowaną, która dzień przed zaginięciem wróciła ze szpitala. Nie korzysta ona telefonu komórkowego, a poza tym ma problemy z orientacją w terenie.

Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Doświadczeni policjanci podczas wykonywanych czynności poszukiwawczych, wykonali szereg ustaleń, które przyczyniły się do odnalezienia zaginionej.

Kobieta została odnaleziona na skraju lasu. Leżała na ziemi, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała, gdzie się znajduje. Kontakt z nią był utrudniony. Policjanci natychmiast udzielili kobiecie niezbędnej pomocy, a później przekazali wezwanemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych w ciągu godziny od zaginięcia kobieta została odnaleziona. Sokołowscy policjanci kolejny już raz udowodnili, że zawsze można na nich liczyć.

(ASP. JAKUB WIĘSAK/FOT. ARCHIWUM POLICJA.PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GopsGops

14 0

Najważniejsza jest dobra współpraca instytucji, sukces gwarantowany i życie uratowane! Brawo KPP Sokołów! 19:49, 13.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XsciXsci

5 0

Dobra robota 19:25, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%