Zamknij
REKLAMA

Po awanturze domowej i interwencji policji groził samobójstwem

12:08, 06.05.2022 | SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA/FOT. ARCHIWUM
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci do późnych godzin nocnych szukali mężczyzny, który miał myśli samobójcze. W poszukiwaniach pomagał pies i dron.

W czwartek, 5 maja, około godz. 20.00 dyżurny KPP w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednej z miejscowości na terenie powiatu sokołowskiego. Na miejsce skierowany został patrol policji.

Funkcjonariusze przeprowadzając interwencje ustalili, że między małżonkami doszło do kłótni, jednak przed przybyciem patrolu mąż zgłaszającej wyszedł z domu. Policjanci po sporządzeniu dokumentacji i pouczeniu zgłaszającej o możliwościach dalszego postępowania odjechali.

Po skończonej interwencji do domu wrócił mąż zgłaszającej, który oznajmił jej, że ma myśli samobójcze i ponownie oddalił się z domu idąc w kierunku pól. Kobieta ponownie za pośrednictwem numeru alarmowego powiadomiła o sytuacji służby porządkowe. Policjanci pośpiesznie wrócili na miejsce interwencji, aby odnaleźć mężczyznę i udzielić mu pomocy.

Ogłoszono alarm dla policjantów i podjęto szeroko zakrojone działania, aby odnaleźć mężczyznę. Dyżurny na miejsce skierował przewodnika psa z KPP w Węgrowie oraz operatora drona. Poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych, a ich efektem był powrót mężczyzny do domu, gdzie zespół ratownictwa medycznego udzielił 55-latkowi pomocy medycznej.

Jest to szczęśliwy finał poszukiwań, w które zaangażowane były wszelkie siły i środki, aby odnaleźć mężczyznę.

 

(SIERŻ. ALEKSANDRA BOROWSKA/FOT. ARCHIWUM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Sprawiedliwa Sprawiedliwa

0 0

Chwalą się czy żalą? 00:44, 07.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jo.Jo.

0 1

Chwalą się sprzętu i sukcesem jakim był samodzielny powrót chłopa do domu. 🤣.grejt sekces milicji 04:39, 07.05.2022


KPP Sokołów KPP Sokołów

0 0

Tu u nas komenda nie ma już pieska? Kiedyś pan M... miał psa służbowego, co z nim? 11:37, 07.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Hmmm....Hmmm....

0 0

Pies odszedl na emeryture??? 😁😅😋 09:23, 10.05.2022


Z dawnych latZ dawnych lat

0 0

Kiedys u znajomej po awanturze wygonila chlopa z domu. Chcial sie wedrzec przez balkon wspinajac sie na drzewo. (Grozil ze jak go nie wpusci to on sie zabije). Zadzwonila przy nim po odpowiednie sluzby. Typ stracil odwage i uciekl w pole. Pan policjant po wysluchaniu opisu sytuacji i spisaniu "zeznan" na odchodne poinformowal znajoma ze przy zaistnieniu kolejnej takiej sytuacji lepiej bedzie bezposrednio zadzwonic po panow z bialym kaftanem zawiazywanym z tylu bo w takiej interwencji oni wiecej zrobia niz prewencja 09:29, 10.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%