Zamknij

Miał 3 promile, próbował uciekać traktorem, potem pieszo

07:45, 28.05.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Posterunku Policji w Sterdyni podczas patrolowania terenu gminy Ceranów i zauważyli kierującego ciągnikiem rolniczym który poruszał się ,,wężykiem". 

W poniedziałek, 21 maja, około godziny 20.40 funkcjonariusze postanowili zatrzymać do kontroli drogowej jadącego wężykiem traktorzystę. Kierowca nie zareagował na wydawane polecenia do zatrzymania i podjął próbę ucieczki. Początkowo uciekał ciągnikiem rolniczym drogami asfaltowymi i gruntowymi, a następnie - gdy dojechał do kompleksu leśnego - zaczął uciekać pieszo. Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do radiowozu policyjnego. W trakcie prowadzonych czynności wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Sprawdzili stan trzeźwości 47-latka. Badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 
Za kierowania w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. Natomiast za niezatrzymanie się do kontroli drogowej - nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O losie mężczyzny i dalszych konsekwencjach prawnych zadecyduje sąd.

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA

Komentarze (2)

"?""?"

0 1

To co oni robili nie na swoim rejonie, z tego co wiem to Sterdyń połączona jest z Sabniami a nie z Ceranowem 21:28, 01.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do ?do ?

0 0

Co robili? Złapali pijaka 13:36, 02.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone