Zamknij

Były obawy, że w budynku są ludzie. Była butla z gazem.

20:42, 04.02.2019 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 4 lutego, około godziny 11 do straży w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Skrzeszewie. Na miejsce natychmiast skierowane zostały liczne zastępy straży pożarnej.

Po dotarciu na miejsce strażacy zastali drewniany dom w fazie rozwiniętego pożaru. Uwagę strażaków przykuł zaparkowany obok budynku samochód osobowy, co mogło oznaczać, że w środku mogą znajdować się ludzie. Wyposażeni w aparaty ochrony układu oddechowego strażacy od razu przystąpili do akcji ratowniczo-gaśniczej polegającej na gaszeniu budynku oraz przeszukiwania wnętrza pod kątem obecności ewentualnych osób.
Akcję strażakom utrudniało silne zadymienie, które ograniczało widoczność niemalże do zera. Akcja gaśnicza prowadzona była wewnątrz budynku oraz z zewnątrz - przy wykorzystaniu podnośnika hydraulicznego. Na miejscu pożaru zlokalizowany został punkt czerpania wody z pobliskiego hydrantu, co pozwoliło na stałe zasilanie wozów bojowych,
Po przeszukaniu wszystkich pomieszczeń budynku mieszkalnego, strażacy nie stwierdzili obecności osób. Z płonącego wnętrza wyniesiona została natomiast butla propan-butan. Po opanowaniu ognia strażacy przystąpili go prac rozbiórkowych oraz do przelewania spalonych elementów . Niestety, budynek mieszkalny w raz z całym wyposażeniem spłonął niemal doszczętnie.

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

MistrzunioMistrzunio

3 1

Jak coś to w poniedziałek 04.02????we wtorek mamy 05.02???? 21:31, 04.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone